درباره ما

تراشه سوگند رایانه غرب (سوگند رایانه)

  در سال 1384 در اداره ثبت و اسناد ارومیه به شماره 7650 به ثبت رسیده است . این شرکت از بدو تاسیس فعالیت های خود را در زمینه سخت افزار و نرم افزار و پشتیبانی از انواع شبکه های مختلف شروع کرده است . این شرکت از سال 1389 طرف قرارداد سازمان نظام پزشکی ارومیه و شورای هماهنگی استان آذربایجان غربی می باشد و از آن سال تا به امروز در کل استان آذربایجان غربی به پزشکان محترم و بیمارستان ها در قالب نرم افزاری ، سخت افزاری ،خدماتی  و پشتیبانی شروع به خدمت رسانی کرده است .
همچنین شرکت تراشه سوگند رایانه غرب در حال حاضر با بهره مندی بیش از 30 نفر نیروی تحصیل کرده و متخصص در تمامی زمینه های تولید و فروش سخت افزاری و نرم افزاری اقدام  به ارائه خدمات فروش ، نصب ، آموزش و راه اندازی و پشتیبانی نرم افزار ها و سخت افزارهای خود مینماید.
حاصل کار این تعداد نیرو در طی ده سال گذشته ارائه بیش از 60 عنوان نرم افزار و هزار ساعت خدمات پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری بوده و میباشد. شرکت تراشه سوگند رایانه غرب همچنین در زمینه تولید انواع سخت افزار نیز فعال میباشد که در حال حاضر کارگاه تولید انواع دستگاه های کنترلی ولتاژ و پاور و UPS این شرکت با مجوز بهره برداری از وزارت صنایع و معادن در حال تولید و بهره برداری می باشد.همچنین معرفی سایر فعالیت ها و خدمات شرکت در قسمت های بعد توضیح داده شده است.

مجوزها و رتبه بندی

   شرکت سوگند رایانه در راستای معتبر سازی و بالابردن کیفیت در زمینه سخت افزار و نرم افزار اقدام به دریافت مجوز از سازمان ها و بخش های مربوطه برای محصولات و تولیدات خود کرده است که در زیر به پاره ای از آنها اشاره شده است:
   از سازمان های شورای عالی انفورماتیک ، نظام صنفی ، وزارت بهداشت و درمان، دانشگاه علوم پزشکی، سازمان خدمات درمانی ،وزارت صنایع و معادن و بازرگانی، پروانه تاسیس و پروانه بهره برداری،وزارت امور اقتصادی و دارایی،اتحادیه های اصناف شامل(اتحادیه اغذیه فروشان، مصنوعات چوبی، لوازم خانگی، مصالح ساختمانی،داروخانه دامپزشکان، ماشین های اداری،لوازم یدکی و قطعات ماشین، خدمات کامپیوتری،مشاورین املاک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *